Reference

Linda &  Roman

Naše skvělá Kristýnko, jsi nejlepší svatební koordinátorka na světě. Slovy nedokážeme vyjádřit, jak moc jsi nám pomohla doladit naší svatbu až do dokonalosti. Jsi úžasná a my jsme měli nejenom fantastickou svatbu, ale získali jsme i nového rodinného přítele. Děkujeme

Gabriela &  Daniel

Myslela jsem si, že koordinátorku nepotřebuji a vše zařídím sama, ale bez Kristýny by se naše svatba ani neuskutečnila. Myslela i na to, co mne vůbec nenapadlo řešit a díky ní jsem si mohla den prostě užít a nestresovat se. A taková má svatba být! Ještě jednou děkujeme!

Tereza &  Michael

Rádi bychom Vám s manželem a celou naši rodinou chtěli poděkovat za naši svatbu snů. Díky Vaši ochotě, nápadům, preciznosti, trpělivosti a hlavně odhodlanosti nám vyhovět s každým a někdy i opravdu těžko splnitelným nápadem, jsme si mohli náš den opravdu užít bez starostí a stresu. Folklorní skupina tanečníků, skvělý pianista či květinová výzdoba, neměli chybu a naše americká strana rodiny vzpomíná dodnes. Ještě jednou mnohokrát díky, objednávat svatbu z cizí země a potkat Vás pouze jednou a potom až v den svatby, je neobvyklé a hlavně složité na organizaci. Vy jste to s Vašim týmem zvládla na jedničku!

Linda &  Martin

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za to, že jste s námi strávila náš svatební den a pomohla nám se vším, co se naskytlo. Jste opravdu velmi milá, vše jste úžasně zorganizovala a zařídila a my jsme si díky Vám mohli náš den užít bez toho aniž bychom museli cokoliv řešit. Vše jste zvládla na 1* za nás a bez nás.

Eva   

S Kristýnkou spolupracuji na svatbách již několik let a mohu ji víc než doporučit. Nejen, že je strašně přátelská a spolupracovat s ní je vždycky radost, ale hlavně je na ní spolehnutí, má skvělé organizační schopnosti, dokáže v klidu pracovat pod stresem, předvídat problémy a taktně vyřešit i nepříjemné situace. Kromě toho má i moc pěkný vkus a smysl pro detail, což oceníte zejména u plánování svatební výzdoby. Pokud potřebujete pomoct s organizací Vaší svatby, neváhejte se na ni obrátit, je to opravdu člověk na svém místě, který dělá svojí práci s láskou.

Veronika &  David

Nemůžu jinak než doporučit. Kristýnka je jednoznačně nejlepší ve svém oboru. Nejprofesionálnější přístup společně s tím lidským... Své bohaté zkušenosti umí opravdu na 100% zužitkovat, proto naše volba byla jasná. Náš velký den byl dokonalý! Děkujeme.

Vladimíra &  Pavel

Svatba se nám skutečně moc líbila, M-Wedding vše nádherně zařídil. Času málo, spousta práce, Kristýnka vše zvládla hladce... Chtěli bychom moc poděkovat za profesionalitu a luxusní přístup k řešení všeho nutného kolem naší svatby. Společnost M-Wedding mohu všem vřele doporučit.

Kateřina &  Jan

Krásná spolupráce a spolehlivost. Moc děkujeme za krásnou slavobránu a výzdobu na náš obřad! Vše bylo na jedničku. Děkujeme

+420 731 123 033
kristyna@m-wedding.cz
© 2020 by M-Weddings.
Proudly created by StarLink